Ocieplenie poddasza dachu Pianką Natryskowo


Cena do uzgodnienia

Ocieplanie Pianką nie tylko dla WTAJEMNICZONYCH,zdobywająca coraz szersza rzeszę zwolenników.Technologia ta jest alternatywą dla powszechnie stosowanych metod ocieplenia jak wełna mineralna, styropian, celuloza. Jest jednak bardziej skuteczny gdyż zwiększa swoją objętość dociera w trudno dostępne miejsca likwidując w ten sposób wszelkie nieszczelności,jak mosty termiczne.
Pianka charakteryzuje się doskonałymi parametrami izolacyjnymi, nie wsysa w siebie wilgoci , jednak zapewnia wystarczającą przepuszczalność pary, czyniąc materiał ocieplający materiałem oddychającym. Pianka jest samo gasnąca, nie pleśnieje, nie gnije, nie zachodzi zjawisko utleniania pianki, niczego nie wydziela do środowiska, nie zawiera żadnych szkodliwych substancji.Amerykańskie Stowarzyszenie Ludzi Chorych na Astmę uznało pianę termiczną za najbardziej ekologiczny materiał ociepleniowy. Można nią izolować budynki szkieletowe, dachy od wewnątrz- poddasza, dachy od zewnątrz, budynki przemysłowe, chłodnie , magazyny. Produkt został nazwany najbardziej przyjaznym ekologicznie materiałem izolacyjnym.
Gwarancja na wykonane ocieplenie pianami termicznymi wynosi 20 lat.
Na rynku Amerykańskim,Kanadyjskim i Europejskim produkt ten bardzo dobrze się sprzedaje,jest liderem wśród ociepleń. W Polsce jest dostępny i zyskuje coraz więcej zwolenników którzy dostrzegają jego wyjątkowe walory.Usługi w Polsce wykonują tylko Firmy posiadające Certyfikaty uprawniające do wykonania natrysku.
Zapraszamy do zapoznania sie z ta technologią i współpracy.
Jej zastosowanie pozwala na znaczne oszczędności finansowe zgodnie z zasadą: lepsza izolacja = mniejszy ubytek ciepła = mniejsze koszty ogrzewania pomieszczenia.
Kontakt e-mail eco-spray@wp.pl 662030075 Zapraszam na moja stronę www.ecospraytherm.com.pl

Polska
do uzgodnienia
100m2
tak
wydajemy
 
 


Liczba wyświetleń strony: 4885